Motosurvival.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 r.

Sprawdź nas:

Wycieczka jednodniowa 

Na naszej jednodniowej wyciecze, w zależności od wybranego wariantu - będziemy podróżować najpiękniejszymi trasami Podlasia i Suwalszczyzny.

W wariancie I będziemy przejeżdżać przez piękne rejony Puszczy Białowieskiej,  Knyszyńskiej, Biebrzański Park Narodowy. Odwiedzimy wiele pięknych miejsc i zabytków takich jak: punkt widokowy na Biebrzańskie Bagna, tatarski meczet w Kruszynianach, ruiny zabytkowego kościoła, zbiornik wodny Siemianówka, leśna trasa starodrzewiem Białowieskiego Parku Narodowego (Aleja Dębów i Miejsce Mocy), bunkier kpt.Raginisa, carska twierdza w Osowcu i odwiedzimy słynny Królowy Most z filmu "U Pana Boga za Piecem".

W wariancie II przejedziemy przez Puszczę Knyszyńską, Augustowską i przez Wigierski Park Narodowy, dojedziemy do Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Podczas podróży odwiedzimy takie miejsca jak: Góra Czarownic, polodowcowe pojezierze augustowskie, jez. Wigry, królewskie miasto Augustów, głazowisko Bachanowo, najgłębsze jezioro Polski - Hańcza.

Większość trasy pokonamy drogami asfaltowymi, ale czasami zjedziemy z utwardzonych dróg, by cieszyć się wolnością na szutrach i leśnych duktach.

Trasa wycieczki to około 400 km, więc zatankuj do pełna swoją maszynę i weź ze sobą coś do jedzenia i picia :) 

Informacje dodatkowe:

Koszt wycieczki: 99 zł/os. 

Uczestnik musi być osobą pełnoletnią.

Uczestnicy ponoszą w zakresie własnym koszty paliwa i wyżywienia.

Wszyscy uczestnicy otrzymują zniżkę 25% na Kurs Online "Moto Survival".

Przed wycieczką zapoznajcie się z artykułem "Jazda w grupie".

Limit osób 10.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ